hledat
 
 

Kde vám pomohou

V případě, že to myslíte se svým dalším pokusem přestat kouřit vážně a rozhodnete se využít pomoci lékaře a jeho medicínské podpory, máte několik možností. Nejjednodušší je obrátit se na praktického lékaře. Další možností je obrátit se na odborného lékaře nebo na centra a poradny specializované pomoci (centra léčby závislosti na tabáku nebo poradny pro odvykání kouření).

Praktický lékař

Role praktického lékaře je v pomoci kuřákům nezastupitelná. Nestyďte se se svého lékaře zeptat a poradit se s ním o postupu svého nastávajícího pokusu přestat kouřit. Pokud se s vámi lékař o úvahách a snaze zbavit se závislosti na cigaretách nechce bavit, zajděte k jiným odborným lékařům.

Zde se můžete přímo od svého počítače a z tepla domova objednat po internetu k lékaři:

Objednat k lékaři

Odborný lékař

Odborný lékař vám určitě již dříve doporučoval přestat kouřit v souvislosti s vaším onemocněním, pro které k němu docházíte. Dbejte jeho doporučení a cíleně se ho ptejte, jak by vám v novém pokusu přestat mohl pomoci. Ptejte se ho na nové možnosti řešení kouření a medicínské pomoci.

Specializovaná centra a poradny

Centra pro léčbu závislosti na tabáku nabízejí komplexní odbornou péči při odvykání kouření. Vysoce specializovaný zdravotnický personál zajistí vhodnou formu terapie. Lékařská péče je hrazena z prostředků zdravotního pojištění, je tedy pro pacienty zdarma. Pacienti mají v centrech a poradnách možnost získat příspěvek na léky v hodnotě od 500 do 2 000 Kč.

 

On-line objednání k lékaři

Vyhledej lékaře a objednej se...

 

Kalkulačky

Spustit kalkulačku

Mapa lékáren

Vyhledej lékárnu

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Platnost: 1. 1. - 31. 1. 2019 Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá.

Chci soutěžit

 

 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Revmatické nemoci