hledat
 
 

Přestaňte kouřit přes internet

Zdraví.centrum.cz, 4. 3. 2009

Přes internet dnes můžete koupit vše od CD až po auto. Internet nyní přináší také úžasnou možnost udělat první obtížný krok k léčbě odvykání kouření.

Pro většinu kuřáků je skoncování se svým zlozvykem velký problém. Po různých neúspěšných pokusech s náplastmi, žvýkačkami, bonbóny a třeba hypnózou pak většinou svůj boj se závislostí prohrávají.

Žádné výmluvy

S rozhodnutím přestat kouřit totiž může seriózně pomoci jedině lékař. I když závislý kuřák nakonec tuto skutečnost pochopí, stojí v cestě řada dalších obstrukcí. Objednat se k lékaři po telefonu je pro řadu lidí nepříjemná záležitost a jít si jen tak sednout do čekárny na bůhvíjak dlouho se nám také nechce.

A právě v tu chvíli přichází na pomoc internet. Díky virtuálním ordinacím se můžete několika kliknutími myši objednat k nejbližšímu lékaři a potvrzení rezervace vám přijde do několika minut smskou na mobil.

Jednou kliknout

Například na webových stránkách www.odvykani-koureni.cz se budoucí pacient nejprve dozví řadu informací o tom, proč je vlastně tak těžké přestat kouřit a jaké možnosti, podpořené účinnou léčbou, existují. Následně může hned na první straně webu kliknout na odkaz „on-line objednávání“.

Zde si stačí vybrat region, z kterého pochází a ze seznamu lékařů si vybrat toho, který mu například umístěním nejvíce vyhovuje. Pokud má u sebe dotyčný odborník odkaz objednat on-line, stačí kliknout a vybrat si volný termín, který se zobrazí v přehledné tabulce.

Rozdělte se o starosti

Výběrem tohoto termínu se otevře krátký formulář pro několik osobních údajů a mobilní telefon, na který následně přijde potvrzující zpráva sms, a je hotovo!

Kromě objednání k lékaři zde můžete odborníků položit otázky, související s kouřením a jeho léčbou, přečíst si řadu odborných textů s touto problematikou a také se podělit o zkušenosti s řadou dalších lidí, kteří řeší podobné problémy.


 

On-line objednání k lékaři

Vyhledej lékaře a objednej se...

 

Kalkulačky

Spustit kalkulačku

Mapa lékáren

Vyhledej lékárnu

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Platnost: 1. 1. - 31. 1. 2019 Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá.

Chci soutěžit

 

 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Rakovina a její léčba